TCM Karlovy Vary

čínská medicína


N E M O C I

Niu Huang Jie Du Pian

Akutní infekce virového i bakteriálního původu. Pneumonie. Horečnatá onemocnění
Niu Huang Jie Du PianNiu Huang Jie Du Pian
Včetně dopravy Česká pošta - Doporučeně v ceně 140,00 Kč
Základní cena350 Kč
Prodejní cena350 Kč
Popis

Složení: Rheum palmatum root (da huang) 146mg ( 24.3% ), Gypsum (shi cao) 146mg ( 24.3% ), Scutellaria baicalensis root (huang qin) 110mg ( 18.4% ), Platycodon grandiflorum root (jie geng) 72mg ( 12.0% ), Coptis chinensis rhizome (huang lian) 36mg ( 6.0% ), Glycyrrhiza uralensis root (gan cao) 36mg ( 6.0% ), Bornelum (bing pian) 18mg ( 3.0% ), Rehmannia glutinosa root (di huang) 4mg ( 0.7% ), Excipients(Amylum) 32mg ( 5.3% ).

Účinek: podporuje qi, vyživuje yin a krev, utišuje ducha, přeměňuje hleny, tiší vítr.

Užití: Akutní infekce virového i bakteriálníého původu. Osvědčený recept při onemocnění plic. Vředy a afty v ústech, zánět dásní, bolest hlavy s příznaky horka. Onemocnění kůže s projevy zánětů a zápalů, anginy, záněty mandlí, epidemické nemoci v počátečních stádiích. Při spáleninách kůže. Chová se jako antibiotikum širokého spektra a je používán v případech prudkého zánětu. Tato specifika je uvedena v historickém díle z dinastie Ming (1368 -1644 n.l.) "Differentiation Standards from the Volume on Gynecology and Pediatrics"

Dávkování: podle závažnosti stavu. Je li stav akutní, lze užívat i 4 x denně 4 tablety (pneumonie) , po zlepšení stavu se dávka snižuje. Obvyklé dávkování 3 x 2  tbl. denně , děti a staří lidé poloviční dávku.

Varování: není vhodné v těhotenství, kojení, pozor u alergiků. Nevhodné u průjmů z nedostatečnosti sleziny. Užívání je vhodné zkonzultovat s praktikem čínské medicíny.

Balení: 0.60g / 60 tbl.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Nákupní košík

Vyhledávání

Doporučujeme

Zuo Gui Wan
Zuo Gui Wan
220 Kč

Přihlášení

www.cinska-medicina-vary.cz | Všechna práva vyhrazena