TCM Karlovy Vary

čínská medicína


N E M O C I

Si Wu Pian

Chudokrevnost (anemie), suchá kůže, bledost. Slabá menstruace.
Si Wu PianSi Wu Pian
Včetně dopravy Česká pošta - Doporučeně v ceně 140,00 Kč
Základní cena350 Kč
Prodejní cena350 Kč
Popis

Složení: Radix Paeoniae Alba (bai shao) 30%, Radix Angelicae Sinensis (dang gui) 30%, Radix Rehmanniae Preparata (shu di huang) 30%, Rhizoma Chuanxiong ( chuang xiong) 10%, Excipiens 5%.

Účinek: Vyživuje krev a upravuje její oběh

Užití: Všechny zde uvedené symtomy souvisí s nedostatečnou výživou krve.  Suchá kůže, bledost. slabá menstruace. rty a nehty bez lesku i s rýhami, obličej bez lesku, závratě, chudokrevnost, křeče, rozmazané vidění, zácpa.

Krev je jednou z nejdůležitějších tekutin lidského těla. Její množství a kvalita do značné míry určují i subjektivní pocit zdraví. To se však netýká pouze fyzického těla. Krev poskytuje jakýsi substrát naší mysli, intelektu, paměti a dalším aspektům našeho mentálního života. Pokud je krve málo nebo postrádá určité kvality, bude tím trpět nejen tělo, ale i duch. U žen je tento stav navíc provázen nepravidelnou nebo problematickou menstruací.

Poznámka Tento stav do určité míry odpovídá diagnóze anémie. Projevuje se pak jako chudokrevnost, křeče, brnění nebo mravenčení končetin, bledost obličeje, suchá kůže, rozmazané vidění. Velmi často zde je bledé tělo jazyka. Doporučená délka užívání je minimálně měsíc. Stav krve ovlivňuje významně mentální práce a práce na PC. Proto je vhodné stavu krve věnovat pozornost. A její prázdnota se projeví výše uvedenými symptomy. 

Dávkování: 1 - 2 tablety zapít vlažnou vodou 3 x denně 15 minut po jídle. Prevence 2 tbl. denně ideálně po ránu

Balení: 0.60g / 60 tbl.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Nákupní košík

Vyhledávání

Doporučujeme

Zuo Gui Wan
Zuo Gui Wan
220 Kč

Přihlášení

www.cinska-medicina-vary.cz | Všechna práva vyhrazena